ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2019

Лозовий про затримання голови РДА: шановні негідники, не раджу вам цього робити

Алла СОБКО Суспільство 6094
"Не раджу вам цього робити" попередив чиновників голова ОДА.. Фото: adm-km.gov.ua

Голова Хмельницької обласної адміністрації прокоментував затримання голови Полонської РДА.

Вчора наприкінці дня новина про затримання голови Полонської райдержадміністрації Віктора Солодкого за спробу отримати неправомірну вигоду, розлетілася соцмережами дуже швидко. Одним із перших про це написав голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий на своїй сторінці у Фейсбуці.

«…в одному з районів області був затриманий високопосадовець в особистому кабінеті під час отримання неправомірної вигоди. Поки, в силу обставин, не можу повідомити усі деталі. Зробимо це згодом. Разом з тим, хочу подякувати правоохоронним органам за вдало проведену операцію».

А вже згодом правоохоронці внесли ясність. За їхньою версією Віктор Солодкий вимагав 32 900 доларів США від представника одного з фермерських господарств за винесення розпорядження про затвердження технічної документації земельних ділянок загальною площею 94 га для ведення сільського господарства терміном на 10 років.

Сьогодні Вадим Лозовий прокоментував 33 каналу цю новину.

«У Полонському районі найбільше проблем: і з очисними спорудами, і з інфраструктурою… багато проблем. Використовувати посаду для того, щоб отримувати хабарі за якихось 97 гектарів - це не по-людськи», – сказав Вадим Миколайович і звернувся до «негідників».

«Шановні негідники, які хочуть якимось чином нажитися завдяки посаді, я вам не раджу цього робити», – попередив чиновник.
 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас