ye-logo.v1.2

В одному із готелів на Дністрі утримують двох левів без документів

Суспільство 2467
У клітці, де утримують левів, замало місця
У клітці, де утримують левів, замало місця. Фото: із фейсбу-сторінки UAnimals

Тварини живуть у невеликому вольєрі.

Держекоінспекція області під час позапланової перевірки на території одного із готелів Бакотської затоки, що у Кам'янець-Подільському районі, виявила двох левів. Як розповідає державний інспектор з охорони навколишнього середовища Артем Ткач, утримували тварин із порушеннями та без дозвільних документів.

«Було проведено перевірку щодо умов утримання цих тварин. Чоловік, який представився не власником, а фізичною особою, сказав, що їх купив у однієї особи. Документи - ветеринарні паспорти, ветеринарне утримання на тварин йому не надали. Також чоловік повідомив, що у видовищних заходах ці тварини не беруть участь. Вони потрапили до нього маленькими і він їх любить, як дітей», - розповідає Артем Миколайович.

За його словами, левам по два роки. Утримують їх у невеликій клітці. Щоб територія, де вони перебувають, відповідала мінімальним нормам, не вистачає 10 квадратних метрів.

«За порушення порядку утримання левів на дану особу склали протокол про адмінпорушення. Згідно із ним, сформували справу і направили до Кам'янець-Подільського міськрайонного суду. Феміда вирішить, що робити з цими тваринами – вилучати чи залишити чоловіку. Якщо він виконає умови припису і збільшить площу, то навряд чи у нього заберуть левів», - додав Артем Миколайович.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую