ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У хмельницькій дитячій поліклініці частково вирішили проблему з чергами

Суспільство 6430
Поліклініка Хмельницької міської дитячої лікарні хоч і працює з 8-ї ранку, але люди займають чергу в реєстратуру значно раніше
Поліклініка Хмельницької міської дитячої лікарні хоч і працює з 8-ї ранку, але люди займають чергу в реєстратуру значно раніше. Фото: з архіву

Запис на прийом до спеціалістів «розтягнули» в часі.

Якщо раніше записати дитину на прийом до кардіолога за направленням педіатра чи сімейного лікаря можна було лише максимум на тиждень вперед, то тепер… електронна черга дає можливість «взяти талон» заздалегідь.

До дитячого кардіоревматолога, який в поліклініці Хмельницької міської дитячої лікарні лише один, через онлайн систему «Мedics» можна записатися на місяць вперед. «Ми запропонували нашому лікарю працювати понаднормово, а тому вона тепер приймає до 16.00, - каже завідуючий дитячої поліклініки Олександр Дехтярук. – Водночас, звільнили її від консультацій хворих на стаціонарі, де тепер працюватиме лікар обласної дитячої лікарні». А це означає, що замість 24 дітей, дитячий кардіоревматолог за день може прийняти вдвічі більше – 48. Талони ж на прийом до лікаря розподіляють, як і раніше, рівномірно за трьома чергами – онлайн-записом, телефонним у реєстратурі ( 65-16-65, 096-361-77-17 та 098-512-89-18) та «живою» чергою.

До травматологів, окулістів та хірургів, записатися до яких також було проблематично, також продовжили терміни запису – можна взяти талон на два тижні вперед.

Звісно, черги поки що нікуди не ділися. Утім, у поліклініці сподіваються, що невдовзі відчуватиметься позитивний результат.

«Хотілося б аби всі розуміли, що поліклініка – це вторинна ланка медицини, а є ще первинна – педіатри та сімейні лікарі. Кардіограму можна зробити і в амбулаторії за місцем реєстрації. А вже потім, якщо є якісь вади, слід йти до нас. У місті понад 50 тисяч дітей, з яких половина або трохи менше займаються спортом чи танцями. Всіх їх відправляють до кардіолога і вони йдуть чомусь не до сімейної амбулаторії, а до нас, і потім виникають такі ситуації, що потрапити до спеціаліста проблематично», - зазначає Олександр Володимирович.

Нагадаємо, минулого тижня журналіст сайту «Є» спробував записатися до дитячого кардіолога. Тоді записатися на місяць уперед не було можливості. Що ж тоді відбувалося у матеріалі: «Чому в Хмельницькому запис до дитячого кардіолога нагадує лотерею».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую