ye-logo.v1.2
17 Лютого, 2019

У Кам’янці запрацював інклюзивно-ресурсний центр (ФОТО)

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1254
У Кам'янці свої двері відчинив інклюзивно-ресурсний центр
У Кам'янці свої двері відчинив інклюзивно-ресурсний центр. Фото: kam-pod.gov.ua

У центрі облаштовано залу для очікування, залу лікувальної фізкультури, кабінети дефектологів, логопедів, практичного психолога.

Сьогодні, 3 вересня в Кам’янці-Подільському запрацював ще один освітянський заклад для дітей з особливими освітніми потребами. Для цього знадобилося більше 1,3 мільйона гривень з міського бюджету та 150 тисяч гривень з обласного, повідомляє прес-служба Кам'янець-Подільської міської ради.

"У центрі, який очолила директор Лариса Ільницька, облаштовано залу для очікування, залу лікувальної фізкультури, кабінети дефектологів, логопедів, практичного психолога. Діти з особливими освітніми потребами зможуть тут отримати психолого-педагогічний супровід, корекційно-розвиткові послуги та послуги з реабілітації і лікувальної фізкультури", - йдеться у повідомлені.

Із відкриттям об’єкту привітав кам’янчан і директор департаменту освіти та науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля.

Нагадаємо, що в лютому 2018 року в рамках візиту Марини Порошенко міським головою Михайлом Сімашкевичем було підписано Меморандум про співпрацю, який передбачав створення інклюзивно-ресурсних центрів у нашому регіоні. Сьогодні такий заклад у Кам'янці відкрився.

Ось так виглядає інклюзивно-ресурсний центр:

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас