ye-logo.v1.2
15 Лютого, 2019

Підсумки дня: про пожежу у школі та... викрадення дітей

Ангеліна Мовчан Суспільство 2278
Сьогодні головні новини стосувалися дітей - бережіть їх.
Сьогодні головні новини стосувалися дітей - бережіть їх. . Фото: автора

Коротко про новини за сьогодні 19 вересня.

Гарячою в усіх сенсах новиною була пожежа у хмельницькій школі №1. З самого ранку новина сколихнула місто: дітей евакуювали у найближчий парк, батьки з тривогою спостерігали, хто у соцмережах, а хто й безпосередньо поблизу школи. Пожежники тим часом робили свою роботу – гасили підсобні приміщення, що біля спортивного залу. Про причину пожежі, поки що не повідомили. А ось що повідомили, так це те, коли ж насправді відновиться навчальний процес у школі.

Завтра, 20 вересня навчання у школі скасували – будуть наводити порядки після пожежі, а ось в п’ятницю, 21 вересня учням вже треба буде йти до школи. Більше того, пропущений день діти та вчителі відпрацьовуватимуть у суботу, 22 вересня.

Ще одна «дитяча», але дуже серйозна тема сьогодні була актуальною – соцмережами ширилися повідомлення про нібито викрадення дітей. Поліція каже, все це неправдива інформація, тому дітей контролювати варто, але у звичайному так би мовити режимі.

Що ж до інших новин, то, до прикладу хмельничанам, які часто ходили через залізничну дорогу на відрізку між обласною та міською лікарнями, а також у мікрорайоні Гречани, доведеться змінити маршрути. Причина – залізничники розібрали технічні переходи через колії, кажуть вони небезпечні для життя і не відповідають нормам.

Тим часом, мешканці обласного центру можуть обрати місце, де у 2019 році ймовірно з’явиться спеціально облаштований майданчик для вигулу тварин. На розгляд пропонують шість мікрорайонів – Озерна, Дубове, Ракове, Гречани, Виставка, Піденно-Західний.
 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас