ye-logo.v1.2

Усі підручники для хмельницьких першачків й досі не привезли

Суспільство 1720
Навчальні підручники для першокласників мали надійти у школи до 1 вересня
Навчальні підручники для першокласників мали надійти у школи до 1 вересня. Фото: gazeta.lviv.ua

Хоча у Міносвіти обіцяли доставити усі книги до 1 жовтня.

Місяць навчання позаду. Однак, не всі школярі Хмельницького навчаються по підручниках. Про це повідомила методист науково-методичного центру Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Наталія Петрук.

«Першокласники обласного центру повністю забезпечені лише букварем та підручником з математики. Всіх інших книг, а це - «Мистецтво», «Я досліджую світ» та «Англійська», ще немає. Загалом, станом на 2 жовтня учні 1-их класів забезпечені підручниками, що надійшли з Міністерства освіти і науки України, на 62%», - зазначила вона.

Не усі шкільні підручники є в учнів 5-тих та 10-тих класів, які йдуть за новими програмами. П’ятикласники поки що навчаються без підручників з історії, інформатики, зарубіжної літератури та англійської. Десятикласники, які цьогоріч мають багато профілів, чекають ще підручники з історії, права та інші.

«Хоча нам і обіцяли довести усі шкільні підручники до 1 жовтня, наші вчителі та діти знайшли вихід – користуються електронними підручниками. Є педагоги, які частково використовують старі підручники. Одним словом, викручуються», - каже Наталія Олександрівна.

Нагадаємо, навчальні підручники для першокласників мали надійти у школи до 1 вересня. Однак, через те, що зараз друкується у 2,5 рази більше підручників, ніж зазвичай, терміни змістилися на жовтень. Місяць навчання позаду, а усіх підручників досі не має...

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую