ye-logo.v1.2

Будівельна афера: інвестори елітної багатоповерхівки в центрі Хмельницького не можуть домовитись

Суспільство 4763
Людмила Романенко (ліворуч) і Михайло Бейлик (праворуч) кажуть, що очолюють кооператив
Людмила Романенко (ліворуч) і Михайло Бейлик (праворуч) кажуть, що очолюють кооператив. Фото: автора

Власники будинку зустрілись у міськраді.

Будинок на розі вулиць Подільської та Грушевського у Хмельницькому називають елітною будівельною аферою. Багатоповерхівку звели ще на початку 2000-их. З того часу «запустили» роботу першого поверху під комерцію. Далі справа не іде. Будівлю кілька разів мали зносити, проте щоразу ці рішення оспорювали в судах. Ще у 2015 році квадратні метри здали в експлуатацію, проте досі там так ніхто й не оселився. Окрім того, замість дитячого майданчика у дворі будинку з’явилась чотирьохповерхова добудова.

Та, як виявилось, проблема не тільки у відсутності комунікацій та незрозумілій добудові, й у самих інвесторах. Вони, власники елітного будинку, створили ЖБК «Подільський край», яку тоді очолив Михайло Бейлик. Згодом, як кажуть деякі інвестори, його переобрали й очолила кооператив Людмила Романенко. Вона й зібрала сьогодні, 5 жовтня, журналістів, аби розповісти про стан справ.

«Станом на сьогодні я є головою ЖБК «Подільський край». Це підтверджує виписка з єдиного реєстру. ЖБК є власником 65% будинку на вулиці Подільській, 58. Мене обрали 26 квітня на зборах в міській раді рішенням загальних зборів. У нас немає ніяких документів, які підтверджують господарську діяльність, скільки у Бейлика їх украли. Він подав відповідну заяву до поліції» - розповідає Людмила Романенко.

За її словами, вона, як голова, хоче, щоб будинок добудували і люди могли у ньому жити. Каже, її попередники не змогли цього зробити за 5 років, відколи був створений кооператив.

Зустріч із журналістами мала відбутись в одному із кабінетів міськради

Михайло Бейлик, який, до речі, не був запрошений на зустріч із журналістами, також називає себе чинним головою ЖБК «Подільський край». Прийшов до міської ради він не сам, а ще із людьми, які також називали себе власниками квадратних метрів на Подільській, 58 і стверджували, що Людмила Романенко взагалі не має ніякого відношення до будинку і не визнають той факт, що вона голова.

Інвестори, яких не запросили на зустріч із журналістами, були обурені

«Ті люди, які не мають взагалі ніякого відношення до нашого кооперативу, провели так звані збори, на яких не було більшості. Вони, нібито, обрали пані Романенко головою, яка, на нашу думку, підробила протокол зборів і пішла в реєстраційну службу. З цього приводу я направив звернення до правоохоронних органів. Справи не розслідуються взагалі. 9 липня відбулися збори і переобрали головою кооперативу мене знову, оскільки в мене 1 липня закінчився 5-річнйи термін повноважень. Я голова. Суд взагалі заборонив будь-які реєстраційні зміни у єдиному державному реєстрі не тільки стосовно мене, а й відносно всього кооперативу», - каже Михайло Бейлик.

За його словами, 4 вересня відбулися ще одні збори, де Людмилі Романенко заборонили вчиняти будь-які дії від імені кооперативу. Також склали список, хто може представляти його інтереси.

І Михайло Бейлик, і Людмила Романенко запевняли, що мають усі документи, які підтверджують законність свого головування.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую