ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

ЗНО з математики стане обов’язковим

Суспільство 2355
ЗНО з математики стане обов
ЗНО з математики стане обов'язковим з 2021 року. Фото: corrieredelleconomia.it

Тест складатиметься із двох рівнів.

Починаючи з 2021 року, державна підсумкова атестація з математики для випускників шкіл, які здобувають повну загальну середню освіту, стане обов’язковою. Про це повідомляє сайт Освіта.ua.

«Рішення про обов’язковість ЗНО з математики ухвала Колегія Міністерства освіти і науки 27 вересня 2018 року. Планується, що проведення державної підсумкової атестації з математики у формі ЗНО буде проводитись з використанням завдань двох рівнів: рівня стандарту та профільного», - йдеться у повідомленні.

Також рішенням колегії МОН передбачено, що починаючи з 2021 року, підтвердженням факту здобуття особою повної загальної середньої освіти стане успішне проходження нею державної підсумкової атестації.

Український центр оцінювання якості освіти доручили підготувати та організувати ознайомлення громадськості з демонстраційними зразками завдань із математики, що використовуватимуться для проведення ЗНО.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую