ye-logo.v1.2

Подоляни спрямували на підтримку українського війська понад чверть мільярда гривень

Суспільство 1508
В середньому щомісяця платники збору відраховують на потреби національного війська близько 30 мільйонів гривень
В середньому щомісяця платники збору відраховують на потреби національного війська близько 30 мільйонів гривень. Фото: news.dtkt.ua

Щомісяця ця сума сягає близько 30 мільйонів гривень.

Внесок платників військового збору Хмельниччини до держбюджету протягом дев’яти місяців поточного року склав 268,7 мільйона гривень. Це на 54,2 мільйона або приблизно на чверть більше від минулорічних надходжень у цей же період. Про це повідомляє прес-служба ДФС в Хмельницькій області.

В середньому щомісяця платники збору відраховують на потреби національного війська близько 30 мільйонів гривень, тоді як минулого року за цей же період середньомісячний показник надходжень не сягав і 24 мільйонів.

У Головному управлінні ДФС у Хмельницькій області додають, що це сталося за рахунок зростання рівня заробітної плати подолян та розширення кола суб’єктів господарювання, які створили і створюють для них робочі місця.

Нагадаємо, військовий збір зараховується до державного бюджету. Його платниками є юридичні та фізичні особи, які отримують доходи, та податкові агенти. Нарахований дохід оподатковується за ставкою податку 1,5 відсотка.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую