ye-logo.v1.2

На лікування дітей і працевлаштування хмельничани віддали невідомим тисячі гривень і сотні доларів

Суспільство 1325
За минулу добу 5 громадян, яких ошукали зловмисники, звернулися до поліції.
За минулу добу 5 громадян, яких ошукали зловмисники, звернулися до поліції.. Фото: pplus.in.ua

За останню добу до правоохоронців надійшло відразу п'ять заяв від громадян, які стали жертвами шахраїв.

За повідомленням правоохоронців, 64-річна жителька села Ганусине Полонського району віддала невідомій особі, яка представилась працівником служби безпеки банку 2 600 гривень, а 36-річний житель селища Гриців, що у Шепетівському районі, перерахував 2 500 гривень незнайомому чоловікові, який представився працівником рекрутингової агенції і обіцяв працевлаштувати потерпілого за кордоном.

Спекулюють зловмисники і на батьківських почуттях. 83-річна хмельничанка віддала незнайомій особі 2 тисячі гривень та 1400 доларів США нібито для того, щоб її сина не притягнули до кримінальної відповідальності.

Ще двоє пенсіонерок з мікрорайону Озерна стали жертвами псевдолікарів, повіривши в історії про необхідність коштів на термінове лікування сина. 72-річна хмельничанка передала зловмисникам 3 тисячі гривень і 100 доларів США, а 84-річна — 5 тисяч гривень і 500 доларів США.

За всіма фактами шахрайств працівники поліції відкрили кримінальні провадження. Оскільки більшість потерпілих — люди похилого віку, правоохоронці звертаються до молодшого покоління з проханням розповідати своїм старшим родичам про такі шахрайські схеми.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую