ye-logo.v1.2

Мовчазна «Хода за свободу»: у Хмельницькому намагались привернути увагу до проблеми торгівлі людьми

Суспільство 3127

Містяни пройшлись центральними вулицями.

Сьогодні, 18 жовтня, у Хмельницькому відбулась "Хода за свободу". Присвятили її всім тим, хто потрапив у ситуацію торгівлі людьми.

Головна мета акції - продемонстрували містянам, що у сучасному, надзвичайно розвиненому суспільстві досі існує ця проблема. Близько сотні осіб, серед яких держслужбовці та студенти, пройшлись центром міста у колоні із чорними парасольками - символом боротьби із рабством.

Як повідомив заступник директора департаменту соціального захисту населення Хмельницької облдержадміністрації Микола Дідик, 18 жовтня Європейський Парламент визначив Європейським днем боротьби з торгівлею людьми. До відзначення цього дня долучаються по всій країні, обласних та районних центрах.

«Торгівля людьми - це злочин, що займає друге місце після розповсюдження наркотикотиків. Україна йде в Європу. Ми теж створили відповідну правову базу, яка передбачає важелі впливу у таких ситуаціях. Сьогодні ми організовуємо акцію, щоб донести до кожного подолянина, які загрози його можуть очікувати. Щоб люди не куплялись на різні «темні методи» виїзду за кордон», - зазначає Микола Миколайович.

Учасники акції пройшлись центром Хмельницького

За його словами, на Хмельниччині роблять багато, щоб зменшити ризики виникнення такий ситуацій. До прикладу, у вересні на сесії обласної ради прийняли програму, де цілий розділ присвячений запобіганню торгівлі людьми. Загалом в області є 25 громадян, які постраждали від торгівлі людьми, з них 8 дітей.

Поліцейські закликають повідомляти їм про відомі випадки експлуатації людей

Правоохоронці кажуть, що лише цьогоріч у Хмельницькій області вдалося задокументувати три випадки торгівлі дітьми. Закликають усіх, кому відомі факти про експлуатацію людей відразу звертатись у поліцію.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую