ye-logo.v1.2

Зброї купують більше

Суспільство 1181

Про це заявив журналістам на брифінгу начальник управління громадської безпеки управління Міністерства внутрішніх справ України в Хмельницькій області Микола Лужняк.

 Незважаючи на те, що дозвіл обходиться у три сотні, а найдешевший пістолет вартує не менше двох тисяч гривень, тенденції ростуть. Раніше зброя продавалася лише мисливцям. Тепер, зібравши необхідні документи, її може придбати будь-хто. „Протягом вересня, – наголосив він, – уже традиційно триватиме акція добровільної здачі зброї”. Особам, які у цей період  „здадуться добровільно” – нічого не буде. У іншому випадку на правопорушників  чекатимуть санкції. У березні, в рамках цієї ж акції, громадянами здано 169 одиниць зброї, з яких лише 116 були зареєстровані.
Крім того, за словами Миколи Івановича, у зв’язку з посиленням протипожежної безпеки у лісових зонах полювання цьогоріч з 14 серпня перенесли на „пізніше”. У разі виявлення правопорушника його дії розцінюватимуться як браконьєрство. На трасах виставлені спеціальні знаки, згідно з якими в’їзд та зупинка транспорту у цих місцях категорично заборонені. Патрульні групи „Беркута” і ДАІ проводять профілактичну роботу з пішими відпочиваючими.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую