ye-logo.v1.2

Рятувальники Хмельниччини двічі за добу виїжджали збирати ртуть

Суспільство 1839
З квартири мешканця Смотрича рятувальники вилучили 200 грамів ртуті
З квартири мешканця Смотрича рятувальники вилучили 200 грамів ртуті. Фото: km.dsns.gov.ua

Небезпечну речовину виявили у Смотричі та обласному центрі.

26 жовтня о 10:30 до Служби порятунку «101» зателефонував житель смт Смотрич Дунаєвецького району та повідомив, що під час прибирання в житлових кімнатах будинку виявив розлив ртуті. На місце події спрямували групу спеціальних робіт з радіаційно-хімічного захисту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС на пересувній хіміко-радіометричній лабораторії.

На місці події рятувальники вилучили ртуть загальною вагою 200 грам. Було проведено демеркуризацію відповідної ділянки та здійснено контрольні заміри концентрації парів ртуті за допомогою спеціального приладу, який показав допустиму норму, повідомляє прес-служба ГУ ДСНС України у Хмельницькій області.

Того ж дня о 18:00 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в закладі громадського харчування на вулиці Інститутська в обласному центрі, відвідувачі розбили медичний градусник, в результаті чого відбувся вилив ртуті.

На місце події прибули фахівці групи спеціальних робіт з радіаційно-хімічного захисту на пересувній хіміко-радіометричній лабораторії. Фахівці Служби порятунку вилучили ртуть та провели заміри повітря на наявність парів ртуті за допомогою спеціального приладу. Перевищень концентрації зафіксовано не було.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую