ye-logo.v1.2

У центрі Хмельницького паралізований рух (ОНОВЛЕНО)

Суспільство 7599
На Кам
На Кам'янецькій рух транспорту паралізований. Фото: автора

Таким чином протестувальники хочуть привернути увагу до своєї проблеми.

У Хмельницькому на вулиці Кам’янецькій біля філармонії хмельничани «гуляють» пішохідним переходом, недозволяючи рухатися транспорту – ні приватному, ні громадському. Акція протесту розпочалася приблизно о 13.00, а відтак, з того часу, увесь транспорт стоїть...

Як передає кореспондент сайту "Є" з місця події, хмельничани, які ходять пішохідним переходом, кажуть, що є  інвесторами одного з довгобудів Хмельницького на вулиці Інститутській, 6б. Фірма, яка 12 років тому почала зводити їх десятиповерхівку, може стати офіційним банкрутом, і тоді невідомо, чи дочекаються люди своїх квартир.

Інвестори схвильовані, адже, за їх словами, будівельна компанія має величезні борги перед різними банками. Своєю акцією намагаються привернути увагу міської влади.

ОНОВЛЕНО: «Ми зібралися тут, щоб звернути на себе увагу міської влади, можливо, і самого забудовника. З 2007 року до 2018  ми є інвесторами, вклали гроші в будівництво будинку. Він досі не зданий в експлуатацію, хоча деякі комунікації проведені. Але головне те, що фірма забудовник КП «Цивільжитлобуд» - банкрут. Є багато організацій, які претендують на її майно. Це та сама податкова, яка чекає від неї 4,5 мільйони гривень, є робітники, які понад рік не отримували зарплату. Вони теж стоять у черзі за компенсацією», - розповідає інвесторка Наталія Вишковська.

За її словами, навіть якщо власникам житла повернуть гроші у гривнях, то це будуть зовсім не ті суми, що у 2007 році. Пані Наталія каже, що уже 7 листопада мають призначити людину, яка буде розпоряджатись усім майном компанії, а, відповідно, і їх будинком.

«Сьогоднішній протест – це вимушені заходи. Стоятимемо сьогодні стільки, скільки вистачить сил. Якщо сьогодні нічого не вирішить, то завтра вранці акцію повторимо», - додала інвесторка.

Як розповів заступник начальника управління організаційно-інформаційної роботи та контролю міськради Ігор Мельничук, який випадково опинився в епіцентрі подій, протестувальники не повідомили жодним чином про такий захід. Каже, відповідна процедура щодо проведення таких зібрань не була дотримана. Міськрада, як орган місцевого самоврядування, може лише проконсультувати.

ОНОВЛЕНО: 14:40 - рух транспорту відновлено.

Рух громадського транспорту на Кам'янецькій зупинений. Фото автора.

Патрульні направляють водії об'їжджати акцію вулицею Гагаріна

На перехресті Проскурівського підпілля та Камянецької патрульні також частково перекрили рух

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую