ye-logo.v1.2
26 Квітня, 2019

У центрі Хмельницького паралізований рух (ОНОВЛЕНО)

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 5781 2
На Кам'янецькій рух транспорту паралізований
На Кам'янецькій рух транспорту паралізований. Фото: автора

Таким чином протестувальники хочуть привернути увагу до своєї проблеми.

У Хмельницькому на вулиці Кам’янецькій біля філармонії хмельничани «гуляють» пішохідним переходом, недозволяючи рухатися транспорту – ні приватному, ні громадському. Акція протесту розпочалася приблизно о 13.00, а відтак, з того часу, увесь транспорт стоїть...

Як передає кореспондент сайту "Є" з місця події, хмельничани, які ходять пішохідним переходом, кажуть, що є  інвесторами одного з довгобудів Хмельницького на вулиці Інститутській, 6б. Фірма, яка 12 років тому почала зводити їх десятиповерхівку, може стати офіційним банкрутом, і тоді невідомо, чи дочекаються люди своїх квартир.

Інвестори схвильовані, адже, за їх словами, будівельна компанія має величезні борги перед різними банками. Своєю акцією намагаються привернути увагу міської влади.

ОНОВЛЕНО: «Ми зібралися тут, щоб звернути на себе увагу міської влади, можливо, і самого забудовника. З 2007 року до 2018  ми є інвесторами, вклали гроші в будівництво будинку. Він досі не зданий в експлуатацію, хоча деякі комунікації проведені. Але головне те, що фірма забудовник КП «Цивільжитлобуд» - банкрут. Є багато організацій, які претендують на її майно. Це та сама податкова, яка чекає від неї 4,5 мільйони гривень, є робітники, які понад рік не отримували зарплату. Вони теж стоять у черзі за компенсацією», - розповідає інвесторка Наталія Вишковська.

За її словами, навіть якщо власникам житла повернуть гроші у гривнях, то це будуть зовсім не ті суми, що у 2007 році. Пані Наталія каже, що уже 7 листопада мають призначити людину, яка буде розпоряджатись усім майном компанії, а, відповідно, і їх будинком.

«Сьогоднішній протест – це вимушені заходи. Стоятимемо сьогодні стільки, скільки вистачить сил. Якщо сьогодні нічого не вирішить, то завтра вранці акцію повторимо», - додала інвесторка.

Як розповів заступник начальника управління організаційно-інформаційної роботи та контролю міськради Ігор Мельничук, який випадково опинився в епіцентрі подій, протестувальники не повідомили жодним чином про такий захід. Каже, відповідна процедура щодо проведення таких зібрань не була дотримана. Міськрада, як орган місцевого самоврядування, може лише проконсультувати.

ОНОВЛЕНО: 14:40 - рух транспорту відновлено.

Рух громадського транспорту на Кам'янецькій зупинений. Фото автора.

Патрульні направляють водії об'їжджати акцію вулицею Гагаріна

На перехресті Проскурівського підпілля та Камянецької патрульні також частково перекрили рух

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята