ye-logo.v1.2
17 Жовтня, 2019

Підсумки дня: на межі епідпорогу та остаточні ціни на газ до квітня

Володимир ГОРДИНСЬКИЙ Суспільство 1471
Сьогодні офіційно назвали ціну на газ і для теплопостачальних підприємство
Сьогодні офіційно назвали ціну на газ і для теплопостачальних підприємство. Фото: unian.ua

Якими були новини 30 жовтня.

Черговий інформаційний день добігає свого завершення. Завтра – останній день жовтня. Сьогодні ж, був передостаннім. І про головні події дня, що минає, в підсумках від сайту «Є».

Здоров'я – понад усе. Утім, схоже, сезон простудних захворювань набирає обертів. Якщо на середині жовтня до епідпорогу на гострі респіраторні вірусні інфекції Хмельниччина не дотягувала 16 відсотків, то минулого тижня ситуація погіршилася – до епідемії лишилося 5,6 відсотка. Про це сьогодні розповіла лікар-епідеміолог Лабораторного центру МОЗ області Лариса Калінер. Невтішна статистика і з захворюваністю дітей на вірусний менінгіт у Хмельницькому. Як розповів нині начальник міського управління охорони здоров'я Борис Ткач, в інфекційній лікарні на стаціонарному лікуванні з таким діагнозом перебувають 29 хворих, з них 25 дітей та 4 дорослих.

Ну, а в Хмельницькому сьогодні виник транспортний колапс. Понад півтори години зупинився рух на вулиці Кам'янецькій. Причина – люди, які 12 років проінвестували будівництво будинку на Інститутській, 6-Б, ходили пішохідним переходом біля філармонії. В такий спосіб хотіли привернути увагу до їхньої проблеми влади та громади.

А Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» опублікувала цінові пропозиції поставки газу на умовах ПСО (положення про спеціальні зобов'язання), які діятимуть з 1 листопада 2018 по 30 квітня 2019 року. Кінцева ціна газу для населення становить 8 548,92 гривні за тисячу кубічних метрів, для підприємств теплокомуненерго – 8 361,85 гривні. Якщо ціна для населення була відома ще раніше, то ось на офіційне оприлюднення цін для тепловиків очікували. Тепер, схоже, настпуним кроком стануть нові тарифи на тепло та гарячу воду. Але про них сайт «Є» напише у наступні дні.

І про приємне. У Кам’янці-Подільському почали монтувати чашу для сонячного годинника, який має заявитися на території Старого міста, неподалік Ратуші. Унікальність цього проекту в тому, що це буде не просто сонячний годинник, а годинник на воді.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую