ye-logo.v1.2
7 Червня, 2020

У Кам’янці-Подільському почали зводити сонячний годинник

Суспільство 1647
Вартість чаші для майбутнього годинника – 29 тисяч гривень
Вартість чаші для майбутнього годинника – 29 тисяч гривень. Фото: з Фейсбуку Михайла Сімашкевича

З міського бюджету на нього виділили 370 тисяч гривень.

У Кам’янці-Подільському почали монтувати чашу для сонячного годинника, який має заявитися на території Старого міста, неподалік Ратуші.

«Унікальність цього проекту в тому, що це буде не просто сонячний годинник, а годинник на воді. Тінь, яка буде рухатися за допомогою сонця, буде йти по воді, - розповів заступник міського голови Кам’янця-Подільського Сергій Бабій. – Свої пропозиції щодо облаштування території біля міської Ратуші подало вісі авторських колективів з Хмельницького, Львова, Білої Церкви та Кам’янця-Подільського. Переможцем було обрано проектну пропозицію агенції благоустрою з Білої Церкви».

Чиновник повідомив, що з міського бюджету на реалізацію даного проекту виділено 370 тисяч гривень.

«Минулого року на місці майбутнього сонячного годинника велися підземні роботи – підводилася вода, світло, встановлювали стічні труби. Наразі усі внутрішні роботи завершені та розпочато зовнішні. Ми почали монтувати чашу для майбутнього годинника. Її ми замовили у приватного підприємця з Чернівців, який займається виготовлення фонтанів. Чаша обійшлася для нас в 29 тисяч гривень», - розповів Сергій Віталійович.

Фото майбутнього сонячного годинника з проектно-кошторисної документації. Фото: kam-pod.gov.ua

Заступник додав, що облаштування сонячного годинника до кінця року не завершиться, адже біля самого «біг-бена» ще буде облаштований невеликий сквер з бруківкою, лавками, квітниками та декоративними деревами.

«А наступного року, без всякого сумніву Кам’янець-Подільський вже на кінець то матиме змогу звіряти свій історичний час за сонцем», - додав Сергій Бабій.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую