ye-logo.v1.2

Кінологи із польської митниці навчалися у Хмельницькому

Суспільство 2310
Спільні навчання провели польські та українські кінологи
Спільні навчання провели польські та українські кінологи . Фото: hm.npu.gov.ua

Навчання проходили на базі кінологічного центру ГУНП в Хмельницькій області

Під час візиту до кінологічного центру поліції колеги з польської митниці ознайомились із тренувальною базою поліцейських собак, а також провели спільні навчання з пошуку тютюнових виробів та наркотичних засобів, повідомляють у Нацполіції.

До Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС Регіонального кінологічного навчального центру Всесвітньої митної організації, що знаходиться в місті Хмельницькому, для проходження спеціальної двотижневої підготовки прибула кінологічна команда митної адміністрації Польщі

У рамках навчань колеги з Польщі відвідали оновлений кінологічний центр ГУНП в Хмельницькій області, де разом з поліцейськими кінологами провели спільні навчання з пошуку тютюнових виробів та наркотичних засобів.

"Якщо порівнювати, то методика підготовки службових собак у нас з польськими колегами практично ідентична, — говорить Сергій Гайдук, головний державний інспектор-кінолог ДФС. — У роботі вони так само використовують німецьких та бельгійських вівчарок, лабрадорів, кокерів та джек рассел тер’єрів".

До слова, Хмельницький впевнено може називатися кінологічним центром України. Тут сконцентровані найбільші і найавторитетніші навчальні заклади з цього напрямку. І гості з Польщі підтвердили, що оновлений кінологічний центр поліції теж має дуже хорошу базу і працює на високому рівні. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую