ye-logo.v1.2

На Хмельниччині повернули ліцею майже півсотні гектарів "навчальної" землі

Суспільство 1694
Земельна ділянка фактично використовувалась приватним суб
Земельна ділянка фактично використовувалась приватним суб'єктом господарювання для отримання прибутку. Фото: ternopil.depo.ua

Вартість ділянки - близько 2 мільйони гривень.

Хмельницькою місцевою прокуратурою виявлено факти незаконного використання приватним агровиробником земель, наданих державою у постійне користування професійному аграрному ліцею.

За повідомленням прес-служби Прокуратури Хмельницької області, встановлено, що у травні цього року між навчальним закладом та сільськогосподарським кооперативом укладено договір, відповідно до якого фізичній особі-підприємцю у користування передано земельну ділянку, розташовану на території Чорноострівської ОТГ Хмельницького району. Однак, під виглядом цього правочину насправді приховано оренду землі площею 45 га та вартістю майже 2 мільйони гривень, призначеної для дослідницьких та навчальних цілей.

В порушення вимог законодавства зазначена земельна ділянка фактично використовувалась приватним суб’єктом господарювання для отримання прибутку. Окрім цього, повноважень розпоряджатись цією землею, за відсутністю рішення відповідного органу влади та без проведення аукціону, аграрний ліцей не мав.

Як повідомив заступник керівника місцевої прокуратури Віталій Довгань, діючи на захист інтересів держави, прокуратура звернулась до суду з вимогами про визнання вказаного договору недійсним та звільнення незаконним користувачем земельної ділянки закладу освіти.

Рішенням господарського суду Хмельницької області позовні вимоги прокуратури підтримано та позов задоволено.

Відтак, земельна ділянка вартістю близько 2 мільйони гривень підлягає поверненню законному користувачу.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую