ye-logo.v1.2
6 Липня, 2020

Відновлення атракціонів та облаштування стежок: хмельничани обговорили можливі зміни у парку Чекмана

Суспільство 1289
Скільки грошей піде на реалізацію проекту та коли розпочнуть роботи - поки не повідомляють
Скільки грошей піде на реалізацію проекту та коли розпочнуть роботи - поки не повідомляють. Фото: автора

Відбулись другі громадські обговорення.

Учора, 8 листопада, хмельничани зібралися на обговорення майбутньої реконструкції парку Чекмана. Проект підготували та презентували учасник львівської організації «Група 109». Зібрання з цієї теми відбулося уже вдруге, і, як розповів один з архітекторів Маркіян Максимюк, учорашнє обговорення було більш конкретизоване.

«З попередньої зустрічі хмельничанин мали б зрозуміти, що 50 гектарів парку не можна просто намалювати. Має бути певна стратегія. Зараз наша презентація отримала більше конкретики. Парк має не зовсім організовану структуру. Та є одна перевага - він уже має відвідувачів, і їх дуже багато. Та, більшість із них, як і наші архітектори кажуть, що в парку складно зорієнтуватися. Ми розробили єдиний маршрут по парку - інтуїтивний, циклічний і дозволяє легко орієнтуватися», - розповідає Маркіян Максимюк.

За його словами, цей маршрут набуде іншого, сучасного дизайну із різними громадськими просторами. Каже, вдалося спланувати його так, щоб не було серйозних втручань і це не коштувало величезних грошей.

«Перш за все, можна існуючі стежки просто привести до ладу - зробити покриття таким, що не буде перетворюватись на болото у дощ. Також буде тихий і активний маршрути, які об’єднуватимуться за певною логікою», - каже розробник проекту.

Маркіян Максимюк каже, що простір парку має бути доступним та зручним для всіх

Додає, що алея з атракціонами дуже вузька і має велике навантаження людей. Архітектори пропонують її розширити до площі, а зруйновані атракціони відновити. Це ж планують зробити із територією, де зараз колесо огляду, з боку мікрорайону Гречани. По периметру цих майданчиків можуть бути розміщені торгові кіоски.

Окрім того, у презентованому проекті йдеться про збільшення території зоокутка, обладнання майданчика, де скульптури Мазура і об'єднання цих двох локацій логічним маршрутом. Облаштувати належним чином хочуть і літній кінотеатр та занедбану територію, що позаду нього.

Громадські обговорення відбулись у сесійній залі міськради

Містян, які ж завітали на обговорення, пропонували також обладнати кілька території, де у майбутньому могли б розташовуватись заїжджі луна-парки та цирк.

Для того, аби проект удосконалити й дати час та можливість висловитись хмельничанам, планують провести ще одні громадські слухання. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую