ye-logo.v1.2

Хмельницькі депутати вимагають від Президента продовжити земельний мораторій

Суспільство 1388
Народні обранці пропонують обговорення покрокового запровадження прозорого й цивілізованого обігу земель
Народні обранці пропонують обговорення покрокового запровадження прозорого й цивілізованого обігу земель. Фото: regionews.ua

Народні обранці звернулися до керівництва держави з приводу продажу землі.

На позачерговій сесії Хмельницької облради депутати направили офіційне звернення до Президента України, прем’єр-міністра та голови Верховної Ради України із закликом продовжити дію мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення до 1 січня 2025 року.

«Закликаємо вас підтримати позицію більшості українців - зупинити спроби поспішного запровадження ринку землі сільськогосподарського призначення, яка призведе до дестабілізації аграрного сектору, завдасть непоправної шкоди українській економіці, що, в свою чергу, дестабілізує соціально-економічну ситуацію в державі», - йдеться у тексті офіційного листа.

Відповідно до звернення, обласні депутати вимагають продовжити мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення ще на 6 років, а також розпочати широке обговорення покрокового запровадження прозорого й цивілізованого обігу земель. Та додають, що вільний продж землі - це виключно справа референдуму.

57 депутатів із 60, які були присутні на сесії, проголосувати «за» дане звернення.

Нагадаємо, в Україні мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення діє до 1 січня 2019 року.

Читайте також: Депутати облради вимагають від Кабміну знизити ціну на газ.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую