ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

У Хмельницькому планують скасувати деякі транспортні маршрути

Юна МІТРАШКО Суспільство 3578 1
Маршрути пропонують скасувати через їх збитковість
Маршрути пропонують скасувати через їх збитковість. Фото: з архіву

Хмельницька міська рада винесла на обговорення зміни до транспортної мережі міста.

Відповідний регуляторний акт оприлюднений на сайті Хмельницької міської ради 16 листопада. Згідно з проектом рішення змін зазнають схеми руху автобусних маршрутів № 25 «Ракове - Катіон» та № 25А «Ракове - Катіон» до цих маршрутів буде додано вулицю Подільську. Відтак, водії будуть здійснювати руху по цій вулиці за окремими графіками.

Також планується внести зміни до схеми руху автобусного маршруту № 20 «Катіон - Лезневе», виключивши з нього вулицю Прибузьку та додавши вулицю Молдавську.

Деякі маршрути пропонують скасувати через їх збитковість. Це маршрут № 31 «вул. Кармелюка - вул. Свободи» і маршрут № 9 «вул. Староміська - Лезневе-2».

Автобусний маршрут № 2 «вул. Північна - Ракове», на якому повинні працювати автобуси першого класу, планується запровадження додаткового маршруту № 2А «вул. Північна - Ракове», на якому будуть працювати автобуси меншої місткості (класу «В»).

«Як показала практика з обслуговування пасажирів, транспортна сітка наразі потребує оновлення шляхом перегляду старих, відкриття нових та скасування маршрутів з низьким рівнем пасажиропотоку. Крім цього, за останні декілька років місто розширюється – збільшується кількість населення, активно будуються нові мікрорайони, соціальні заклади. Тому діюча транспортна мережа не в змозі задовольнити потреби хмельничан у належному транспортному обслуговуванні та вимагає певного корегування», - йдеться в аналізі впливу проекту рішення.

Детальніше з проектом рішення та аналізом можна ознайомитися на сайті міськради. Протягом місяця кожен житель міста може принести зауваження в міську раду щодо проекту рішення. Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються в письмовому вигляді за адресою: м. Хмельницький, вул. Сковороди, 12, тел. 79-55-25, 79-55-77.

Нагадаємо, у міськраді розглянуть прохання хмельничан про збільшення маршрутів на вулиці Трудовій.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую