ye-logo.v1.2
14 Листопада, 2019

У міськраді розглянуть прохання хмельничан про збільшення маршрутів на вулиці Трудовій

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 775
Електронну петицію
Електронну петицію "Транспортна розв'язка по вулиці Трудовій" направлено на розгляд. Фото: vikna.if.ua

Петиція набрала необхідну кількість переглядів.

Електронна петиція "Транспортна розв’язка по вулиці Трудовій (район авторинку)" набрала набрала необхідну кількість. Як повідомляють у міськраді, звернення направили на розгляд міському голові Хмельницького.

"У зв’язку зі стрімким розширенням мікрорайону та збільшенням чисельності його населення виникла потреба в додатковому міському транспорті по вулиці Трудовій (біля авторинку). У вказаному мікрорайоні побудовано та заселено багато житлових комплексів, ще кілька в процесі будівництва, функціонує ТРЦ Woodmall, а кількість маршруток лише скорочується (№20, №61 - відмінено, №28 – залишилося 4 машини). Виїхати вранці до центру неможливо! Як і доїхати від залізничного вокзалу до автостанції №1. Просимо покращити транспортну розв’язку по вулиці Трудовій (біля авторинку) до центру в робочі дні", - йдеться у тексті петиції.

Автор звернення Юлія Хайнацька, зареєструвала його ще 14 серпня. Станом на 9 листопада петицію підписали 508 осіб з 500 необхідних голосів. Петицію розглянуть на одному із засідань виконавчого комітету міської ради.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую