ye-logo.v1.2

На хмельницькій набережній урочисто відкрили стелу з брендом міста

Суспільство 6174

Розташована конструкція на «Острові кохання».

Сьогодні, 17 листопада, в обласному центрі урочисто відкривали стелу із брендом міста. Розташували кількаметрову конструкцію на «Острові кохання», а от сама церемонія й традиційне перерізання стрічки відбулося уже на набережній Південного Бугу. Окрім офіційної частини, на гостей свята чекали безкоштовні частування та розваги.

Як розповів заступник міського голови Хмельницького Володимир Гончарук, стелу подарувала місту одна з українських компаній металопрокату з нагоди свого ювілею. Згодом конструкцію обладнають підсвіткою.

«Ми мали кілька ідей, але зупинились на тому, що ось така стела – найкраща з них. Сподіваюсь, вона стане однією з тих, що запам’ятовується і асоціюються з містом. Всі, хто буде їхати з мікрорайонів Озерна та Виставка, прогулюватимуться набережною чи Молодіжним парком звертатимуть на неї увагу» - додає Володимир Гончарук.

Кожен охочий мав нагоду створити монету з символом міста

За його словами, червона стела із трьома білими стрілами – це затверджений у результаті багатьох досліджень бренд міста. Він стилізований і нагадує офіційний герб міста Хмельницького. Під цієї конструкцією розміщений новий надпис «Хмельницький – 1431». Саме цим роком датується перша писемна згадка про місто.

Урочистості відбувались на набержній

Стелу перед урочистостями накрили чорною тканиною

Конструкцію подарувало місту підприємство

Поки стелу відкривали - дехто її вже випробував як місце для риболовлі

 

 

Коментарі:

Віталій Українець 17.11.2018 22:29

Центральна стріла мала бути вверх!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую