ye-logo.v1.2
24 Травня, 2019

У Полонному оштрафували перевізника на 17 тисяч гривень

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 4202
Перевізник, що перевозив пасажирів на нерозмитененому автобусі, заплатить кругленьку суму штрафу
Перевізник, що перевозив пасажирів на нерозмитененому автобусі, заплатить кругленьку суму штрафу. Фото: facebook.com

Підприємець надавав послуг з пасажирських перевезень на єврономерах.

Нещодавно у Полонному інспектори управління Укртрансбезпеки Хмельницької області виявили приватного перевізника, який перевозив пасажирів на автобусі, що зареєстрований на території республіки Польща.

«Це законний перевізник, однак він придбав автобус, який не прийшов розмитнення. Відповідно, не мав права на ньому здійснювати пасажирські перевезення. Цим він порушив Закон України «Про автомобільний транспорт», а саме статтю 57 «Перевезення пасажирів і вантажів на території України іноземними перевізниками». На перевізника був накладений адміністративно-господарський штраф у розмірі 17 тисяч гривень», - повідомив начальник управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області Віталій Дзюба.

Керівник управління додає, що зазвичай інспектори Укртрансбезпеки виявляють не розмитнені автівки серед таксистів, а великогабаритний пасажирський транспорт трапляється вкрай рідко.

До речі, на Хмельниччині триває комплекс профілактичних заходів на автомобільному транспорті «Перевізник зима -2018». В рамках заходів працівники Укртрансбезпеки здійснюють перевірку транспортних засобів, що перевозять пасажирів, на предмет наявності дозвільних документів та своєчасного проходження техогляду, а також слідкують за дотриманням водіями автобусів правил дорожнього руху.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео