ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2019

Транспортна мережа Хмельницького: які маршрути незабаром змінять

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 2739
Громадські обговорення відбулись у актовій залі МК
Громадські обговорення відбулись у актовій залі МК "Електротранс". Фото: автора

Зміни очікуємо уже в грудні.

Сьогодні, 4 грудня, відбулось громадське обговорення щодо змін у транспортній мережі Хмельницького. Містяни зібрались, аби внести свої пропозиції щодо курсування пропонованих на розгляд маршрутів.

«У 2017 році ми проводили роботу над дослідженням транспортної мережі міста. Ситуація, яка склалася упродовж року, зокрема відтік працівників закордон, вносить корективи. Із запланованої кількості автобусів та тролейбусів щодня на маршрути виїжджає на 70-80 одиниць менше, ніж ми планували. Зміни, які вносяться у транспортну мережу зараз, пов'язані саме з рентабельністю маршрутів і дотримання графіків руху», - каже виконувач обов’язків начальника управління транспорту та зв'язку Сергій Шепурев.

За його словами, із січня почнуть працювати 8 великогабаритних автобусів №2, які обслуговуватиме КП«Електротрас», як переможця конкурсу. Для того, щоб мешканці мікрорайону Гречана і Раково не відчули суттєвого розрив в інтервалах руху, працюватиме орієнтовно ще 6 автобусів малої місткості №2А, які дублюватимуть маршрут №2. Наразі шукають перевізника.

Окрім того, скасовують автобус №31 «вулиця Кармелюка - Свободи». Сергій Валерійович каже, він не прижився через відсутність пасажиропотоку. Його частково «перекрили» маршрутами №29А та №49А.

Сергій Шепурев каже, водії автобусів та тролейбусів їдуть працювати за кордон через більшу зарплату

Курсуватиме по іншому автобус №25 «Ракове – Катіон» - через вулиці Довженка, Гарнізонну, Майборського, Чорновола, Трудову, Пілотську, Красовського, Купріна, Кам’янецьку, Тернопільську, Львівське шосе,Толстого, Кам'янецьку, Героїв Майдану, Свободи, Шевченка, Трудову, Чорновола, вул. Майборського, Гарнізонну, Довженка, і тими ж вулицями вертатиметься назад

За іншим маршрутом буде їхати і №25А «Ракове – Катіон», через вулиці Довженка, Гарнізонну, Майборського, Чорновола, Трудову, Шевченка, Свободи, Героїв Майдану, Кам'янецьку, Толстого, Львівське шосе, Тернопільську, Кам’янецьку, Купріна, Красовського, Пілотську, Трудову, Чорновола, Майборського, Гарнізонну, Довженка і назад.

Запроваджують зміни і в автобусний маршрут №20 "Катіон – Лезневе" (через Львівське шосе, вулиці Толстого, Кам’янецьку, Подільську, Свободи, Шевченка, Заводську, Трудову, Вінницьку, Молдавську, Вінницьку, проспект Миру, Трудову, Заводську, Шевченка, Свободи, Подільську, Кам’янецьку, Толстого, Львівське шосе).

«Зараз цей маршрут не обслуговується. На конкурс його не виносили, бо пропозицій від перевізників не було. Проте, ми його корегуємо і додатково включаємо, на підставі звернень, вулицю Молдавську в мікрорайоні Лезневе», - додав Сергій Шепурев.

Питання хмельничан не були надто чисельними. Думку висловив лише один із присутніх, пан Євген. У керівника  він просив вирішити питання із функціонуванням транспорту вулицею Прибузькою та підвищити зарплатню водіям, аби вони не їхали за кордон і містяни отримували якісні послуги з перевезення.

Остаточно затвердити зміни у маршрутах мають на засіданні виконавчого комітету Хмельницької міськради. Про дату поки не повідомляють, але, ймовірно, це буде ще в грудні. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую