ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2019

Що задекларував новопризначений директор територіального Державного бюро розслідувань

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1373
Сергій Палатов (праворуч) очолив територіальне управління Державного бюро розслідувань
Сергій Палатов (праворуч) очолив територіальне управління Державного бюро розслідувань. Фото: www.adm-km.gov.ua

Правоохоронний орган створений для боротьби зі злочинами високопосадовців.

Кілька днів тому представили директора територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у Хмельницькому. Ним став Сергій Палатов – правоохоронець з досвідом, який займався розкриттям злочинів пов’язаних із хабарництвом та корупцією.

Згідно із біографією, у 2013 році Сергій Олегович звільнився за власним бажанням з МВС України. Причина – «незгода з політикою тодішньої влади та солідарність з народом України». У 2015 році пішов працювати до фіскальної служби Дніпропетровської області.

У декларацію кандидата на посаду директора ДБР Сергій Палатов вніс квартиру доньки у столиці, де й проживає родина і ще одну квартиру, яка належить, ймовірно, тещі. Дружина декларує дві земельних ділянки у селі Нове Києво-Святошинський району, Київської області та автомобіль «HYUNDAI», котрим користується чоловік. У власності новопризначеного керівника є лише земельна ділянка на Черкащині.

За основним місцем роботи в Офісі великих платників податків Державної фіскальної служби Сергій Палатов заробив понад 200 тисяч гривень. Дружина ж отримала соціальну допомогу 10 320 гривень, 3 663 гривень процентів, ще 5 тисяч доларів "тримає" на рахунку у банку. 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас