ye-logo.v1.2

В області перебуває фігура Матері Божої Фатімської

Суспільство 1665

За десять днів статуя побуває у римо-католицьких храмах Хмельниччини та Вінниччини

Чим же знаменита Матір Божа Фатімська? Пресвята Діва Марія з'явилася трьом дітям неподалік села Фатіма у Португалії. Перше об'явлення відбулося 13 травня, потім кожного числа місяця 13 Богородиця приходила знову.
Серед пророцтв Матері Божої були й такі, що стосувалися Росії: «Я прийшла просити, щоб Росія була освячена моїм Непорочним Серцем. Якщо моє прохання почують, Росія навернеться і там запанує мир. Якщо ні, вона поширить свої хиби на весь світ, призвівши до воєн та переслідування Церкви… Але врешті-решт моє Непорочне Серце переможе».
На об’явлення Матері Божої збиралися великі натовпи людей, але бачити і чути Її могли лише троє дітей, котрі переказували все місцевому священику і єпископу.
Щоб дітям повірили, одного разу людям було явлено справжнє чудо – «танок» Сонця. Востаннє Богородиця з’явилася 13 жовтня. Але вищі церковні ієрархи у це так і не повірили. Тодішній Папа Бенедикт XV, котрий сам півроку потому просив дати знак, не зробив нічого. І через два тижні в Росії вибухнула так звана Жовтнева революція – владу захопив якщо і не Антихрист, то його тимчасові ставленики.
У 1930-му році Церква нарешті офіційно визнала правдивість з’яв Богородиці у Фатімі.  Повністю Фатімське розпорядження виконав лише Папа Іван-Павло ІІ у 1985 році. Результат не забарився – до влади прийшов Горбачов, і невдовзі імперія завалилася.
Все це відбулося після того, як знову ж таки 13 травня (!) 1981 року Папа мало не загинув від куль вбивці, а чудесне своє зцілення цілком щиро завдячив Фатімській Богородиці.
У своїх зверненнях до людей Божа Мати просить кожного з нас включитися в справу порятунку – порятунку себе, своїх близьких, нашої країни і світу. Тільки любов Христа може перемогти весь кошмар зла, що тяжіє над нами і над усім людством.
Й сьогодні варто  попросити у Фатімської Божої Матері захисту і допомоги у нинішній складний для України час.
Графік перебування фігури Матері Божої Фатімської на Хмельниччині: 26 серпня — Понінка, Буртин (Полонський район), Полонне;  27 серпня — Шепетівка та філіальні парафії; 28 серпня — Дунаївці, Борщівка (Городоцький район), Городок (мікрорайон Мархлівка);  29 серпня — Городок (костел святого Станіслава, єпископа і мученика).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую