ye-logo.v1.2
23 Січня, 2019

Справа тернопільських прокурорів: судді взяли самовідвід, а справу знову перенесли

Ангеліна Мовчан Суспільство 490
Справа
Справа "тернопільських прокурорів" тягнеться ще з 2016 року. Фото: з архіву

Чергове засідання відбудеться уже в наступному році.

Наступне засідання у кримінальному провадженні, відомому як “справа тернопільських прокурорів”, відбудеться 3 січня 2019 року о 9.30. Як повідомляє прес-служба Хмельницького апеляційного суду, причиною відкладення розгляду стало те, що двоє із суддів колегії були задіяні в розгляді іншої резонансної кримінальної справи, який був призначений заздалегідь. Крім цього, у зв’язку із задоволенням самовідводів, до справи залучили суддів судової палати з розгляду цивільних справ, з якими необхідно було узгодити час розгляду справи.

Троє з п’яти суддів, які входили до колегії, заявили собі самовідводи на підставі того, що "вони уже брали участь у цьому кримінальному провадженні, коли воно перебувало в апеляційному суді раніше. Зазначені обставини, на думку суддів, можуть викликати у сторін сумніви щодо їх неупередженості та об’єктивності".

Після задоволення самовідводів цих трьох суддів, автоматизована система визначила інших трьох, які увійшли до складу колегії. Однак, двоє з них також заявили собі самовідводи з аналогічних підстав. Повторний автоматизований розподіл визначив двох інших суддів зі складу палати з розгляду цивільних справ, з якими необхідно було узгодити можливу дату розгляду справи.

Нагадаємо, справа "тернопільських прокурорів" тягнеться ще з 2016 року, а документувати їх діяльність правоохоронці почали ще наприкінці 2015. Екс-прокурорів підозрюють у тому, що вони, змовившись, розробили і реалізували план отримання неправомірної вигоди в 12 тисяч доларів від громадянки за непритягнення її до кримінальної відповідальності і закриття справи.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео