ye-logo.v1.2
22 Січня, 2019

В Ізяславі за зберігання боєприпасів засудили 69-річного чоловіка

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 341
ІНШЕ  Ізяславський районний суд визнав винним чоловіка у незаконному зберіганні боєприпасів
ІНШЕ Ізяславський районний суд визнав винним чоловіка у незаконному зберіганні боєприпасів. Фото: www.volynpost.com

Обвинувачений пояснив суду наявність усіх предметів.

Ізяславський районний суд Хмельницької області визнав винним 69-річного жителя Ямполя у незаконному поводженні зі зброєю та боєприпасами. Як повідомляють у прес-службі суду, чоловіку призначили покарання - три роки позбавлення волі з іспитовим строком на один рік.

«Під час перевірки власників зброї поліцейські у сейфі жителя Ямполя, разом із гладкоствольною мисливською рушницею, на яку він мав дозвіл, виявили ще сімнадцять патронів до інших видів зброї, які зберігав незаконно. За висновком експерта, п’ятнадцять із них - боєприпаси до нарізної спортивно-мисливської вогнепальної зброї калібру 5,6 мм, один патрон - до нарізної стрілецької вогнепальної зброї 7, 62 мм та ще один гвинтівковий патрон 8 мм «Маnnlісhеr», зразка 1888 року, непридатний для стрільби», - йдеться у повідомленні суду.

Обвинувачений пояснив, що п’ятнадцять патронів до нарізної спортивно-мисливської вогнепальної зброї зберігав ще з 1965 року, коли працював у колективному господарстві «Червона зірка», де мав у своєму розпорядженні зброю. Ще два патрони - знайшов на своїй присадибній земельній ділянці.
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео