ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

Погода на 3 січня: морози на порозі

Юна МІТРАШКО Суспільство 904

Підписатися на канал "Є" в Youtube

А на дорогах ожеледиця.

У четвер на Хмельниччині синоптики прогнозують посилення морозів.

«Діставайте із шаф та скринь тепліші сорочки, плахти та хустки. Бо якраз із 3 січня, можна буде їх провітрювати на морозі. У четвер в Україну заходить похолодання. Температура повітря становитиме найближчої ночі від 0 до -6 градусів. Завтра вдень очікується від -1 до -6 градусів. Сніг випадатиме вночі в більшості областей, окрім Півдня. А вдень, 3 січня підсніжуватиме у західних областях. Зміцніє ожеледиця. Надалі похолодання посилиться і на Святвечір та Різдво може досягти -11 градусів», - прогнозує народний синоптик Наталка Діденко.

За даними Українського Гідрометноцентру на Хмельниччині, 3 січня, протягом доби йтиме сніг. Денна температура повітря коливатиметься від одного градуса тепла до одного градуса морозу, вночі до -4 градусів. Вітер північно-західний 7-12 метрів за секунду.

Ресурс «Синоптик» передбачає у Хмельницькому хмарну погоду до самого вечора. У день стовпчики термометрів опустяться до -4 градусів, вночі температура повітря коливатиметься від -2 до -5 градусів.

Третього січня відзначають Петрів день. Саме зараз слід спостерігати за погодою, бо по ній можна передбачити, яким буде вересень - теплим або холодним. Цього дня наші пращури виходячи на вулицю голосно кричали. Якщо ехо було далеким, значить, скоро настануть сильні морози.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую