ye-logo.v1.2

Чи вплине зміна вивіски на роботу правоохоронних органів?

Суспільство 1366

Про це ми запитали у відомих на Хмельниччині людей

Услід за Росією Україна теж може перейменувати міліцію на поліцію. У Міністерстві внутрішніх справ України вже створена робоча група зі зміни назви правоохоронних органів. В той же час у МВС запевняють, що без обговорення громадськості змінювати назву міліції ніхто не буде.  Ми вирішили провести з цього приводу міні-опитування.

Віталій Олуйко, голова Хмельницького обласного територіального відділення антимонопольного комітету України, депутат обласної ради: «Я не прибічник змін. Дивіться, в Європі як назвали місто чи вулицю триста років тому, так вона зветься і донині. А в нашій країні вже історично повелося, що нам потрібні постійні зміни. Хоча цим ми відволікаємося від головного – від стратегії, від мети. Тим паче, коли це примітивне копіювання. Якщо говорити конкретно про міліцію, то краще було б, аби її працівники були законослухняними, не брали хабарі, а для цього потрібно, щоб вони мали хоча б ту зарплатню, яку має нині грузинська міліція. Щоб у них було житло, соціальні гарантії, щоб дільничний не думав, де взяти бензин… Ну і – побільше професіоналів, адже головне для правоохоронців – це професіоналізм, а не назва. Тому я категорично проти зміни назви».

Анатолій Пундик, депутат обласної ради: «Коли в жінки поганий настрій, вона фарбує волосся. Але по своїй суті вона залишається тією ж, і лише на кілька хвилин вразить чоловіка тим, що перефарбувала волосся, скажімо, в зелений колір.
Хоча… зміна назви будь-чого – це проблема нашої країни. Це – дрібні речі, які покликані відволікати людей від проблем. І ще що цікаво: варто було Мєдведеву заявити про намір змінити назву правоохоронних органів, як наші змавпували це собі буквально через кілька днів».

Ігор Корнійчук, перший секретар обкому Компартії України: «На зміну назви потрібні колосальні кошти, які, думаю, варто було б направити туди, де вони потрібніші. А гроші є куди дівати: це – ветерани та професійні інваліди органів МВС, дільничні, особливо, сільські … Та на селі на елементарне матеріально-технічне забезпечення грошей немає, а на зміну вивісок, виходить, знайдуться? Крім того, менталітет людей, які служать в правоохоронних органах, від зміни назви не зміниться. Невже хтось думає, що якщо «Запорожець» назвати «Джипом», від назви зміниться його якість?».

Наталя Шустіна, хмельницький адвокат: «Сенс не в зміні назви, а в тому, щоб там працювали гідні, грамотні люди. А  зміна однієї вивіски на іншу нічого не дасть. Як перейменування вулиці, зміна номера будинку впливає на тих, хто там мешкає? Вони що, стануть кращими, щасливішими, розумнішими? У бідній країні таку розкіш дозволити не можна. Адже гроші йтимуть з бюджету, а це ж колосальні витрати! Краще б передати їх малоімущим працівникам, інвалідам, пенсіонерам МВС. Допомогти їм із житлом, адже у багатьох з них його немає».

Ігор Сабій, голова Хмельницької обласної організації  вcеукраїнського об’єднання “Свобода”: “Немає значення, як вона називатиметься, головне, щоб виконувала свої функції. У своїй роботі я вже неодноразово переконувався, що міліція часто виконує не свою роботу, а взагалі, невідомо чию”.

Іван Рудик, депутат обласної ради: “Для прийняття цього законопроекту не вистачило, буквально, кількох голосів. Але від зміни назви суть не змінюється. Проводити реформу заради реформи – це ганьба! От зараз пішла мода на знесення пам’ятників Леніна. А біля ВАТ „Проскурів” пам’ятник вождю пролетаріату так і стоїть, хоча він тут потрібен, як „зайцю стоп-сигнал”. Поряд відкрилася кав’ярня, яку народ швиденько перейменував в кафе „У Леніна”. Мені кажуть, аби я пам’ятник ліквідував. Почали розбиратися, чия це власність, а він – нічийний. А кому заважає? Знести, бо прийшла нова влада? Он вулиці в місті поперейменовували, але люди, все одно, називають Проскурівську „Олександрівською”. В першу чергу, необхідно міняти стиль нашої міліції та її відданість”.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую