ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Суд заборонив скид стоків професійному училищу на Хмельниччині

Суспільство 1994
Суд призупинив діяльність навчального закладу
Суд призупинив діяльність навчального закладу. Фото: loyer.com.ua

Діяльність навчального закладу призупинили.

Хмельницький окружний адміністративний суд заборонив Вищому професійному училищу №36, розташованого в селі Балин Дунаєвецького району скид неочищених стоків. Про це повідомляє Держекоінспекція області на сторінці у Фейсбуці.

«Наприкінці липня минулого року з метою перевірки фактів, викладених у зверненні мешканця села Балин Дунаєвецького району, екоінспекція встановила забруднення земельної ділянки неочищеними стічними водами від переробки молочної продукції на рельєф місцевості Вищим професійним училищем №36. За виявлені порушення вимог природоохоронного законодавства, керівника закладу було притягнуто до адміністративної відповідальності та внесено відповідний припис, вимоги якого не були виконані у встановлені законні терміни», - йдеться у повідомленні.

Екологи додають, що для припинення забруднення навколишнього природного середовища училищем звернулись до суду. Феміда надала правову оцінку обставинам справи і дійшла висновку, що внаслідок своєї господарської діяльності зазначений заклад забруднює неочищеними стічними водами земельну ділянку, що є порушенням Конституційного права громадян на безпечне довкілля.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую