ye-logo.v1.2
11 Липня, 2020

Суд заборонив скид стоків професійному училищу на Хмельниччині

Суспільство 1557
Суд призупинив діяльність навчального закладу
Суд призупинив діяльність навчального закладу. Фото: loyer.com.ua

Діяльність навчального закладу призупинили.

Хмельницький окружний адміністративний суд заборонив Вищому професійному училищу №36, розташованого в селі Балин Дунаєвецького району скид неочищених стоків. Про це повідомляє Держекоінспекція області на сторінці у Фейсбуці.

«Наприкінці липня минулого року з метою перевірки фактів, викладених у зверненні мешканця села Балин Дунаєвецького району, екоінспекція встановила забруднення земельної ділянки неочищеними стічними водами від переробки молочної продукції на рельєф місцевості Вищим професійним училищем №36. За виявлені порушення вимог природоохоронного законодавства, керівника закладу було притягнуто до адміністративної відповідальності та внесено відповідний припис, вимоги якого не були виконані у встановлені законні терміни», - йдеться у повідомленні.

Екологи додають, що для припинення забруднення навколишнього природного середовища училищем звернулись до суду. Феміда надала правову оцінку обставинам справи і дійшла висновку, що внаслідок своєї господарської діяльності зазначений заклад забруднює неочищеними стічними водами земельну ділянку, що є порушенням Конституційного права громадян на безпечне довкілля.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую