ye-logo.v1.2
24 Серпня, 2019

Три школи Старокостянтинова залишилися без тепла

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1625
Директор теплопостачальної організації Євгеній Чумаченко пообіцяв, що проблему буде вирішено сьогодні
Директор теплопостачальної організації Євгеній Чумаченко пообіцяв, що проблему буде вирішено сьогодні. Фото: ілюстрація radiotrek.rv.ua

Зранку в навчальних класах температура повітря ледь сягала 12 градусів.

Після зимових канікул учні Старокостянтинівської гімназії, школи №3 та №7 прийшли у холодні класи. Температура у цих трьох навчальних закладах міста зранку ледь сягала 12 градусів, тому частина батьків повернули дітей додому, повідомили на місцевому ресурсі Starkon.city.

Про те, чому у класах холодно, сайт "Є" поцікавився в начальника управління освіти Старокостянитівської міської ради Анатолія Пасічника: «У нашому місті 8 шкіл і 7 з них забезпечує теплом товариство з обмеженою відповідальністю «Тепла хата». Сьогодні, коли учні трьох шкіл прийшли до школи, температурний режим не відповідав нормам. Навчальний процес вирішили не зривати, але на уроках учні сиділи у верхньому одязі. Ми написали лист-претензію на теплопостачальника. Ситуацію пообіцяли виправити до кінця дня».

Директор ТОВ «Тепла хата» Євгеній Чумаченко для Starkon.city пояснив, чому виникла така ситуація: «Причина збоїв, які виникли з опаленням — неякісне паливо. Окрім того, спрацював людський фактор. Працівники нашого підприємства не впоралися з обов’язками, одного звільняємо. Ми вже завезли інше паливо, і якнайшвидше усунемо технічні несправності».

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую