ye-logo.v1.2

Хмельниччина – перша серед областей у рейтингу щодо формування громад

Суспільство 2489
Відсоток площі Хмельницької області вкритої перспективним планом - найвищий
Відсоток площі Хмельницької області вкритої перспективним планом - найвищий. Фото: km-oblrada.gov.ua

На Хмельниччині створено 45 громад.

Хмельниччина – перша в процесі децентралізації. За даними моніторингу Мінрегіону у 2018 році Хмельниччина випередила інші області і зайняла перше місце у рейтингу областей щодо формування об’єднаних громад. Про це свідчать дані Моніторингу процесу децентралізації та реформування місцевого самоврядування. Житомирська, Чернігівська, Запорізька, Волинська, Тернопільська також серед лідерів рейтинг, і займають 2-6 місця відповідно.

Загальний рейтинг складається із шести показників, серед яких загальна кількість ОТГ та тих, які об’єдналися. Також враховується площа області вкрита громадами, кількість ОТГ із чисельністю населення менше 5 тисяч осіб, відсоток населенні,яке проживає у громадах відносно загальної кількості жителів області. Ще одним показником є відсоток площі області вкритої перспективним планом. За цим показником Хмельниччина – також на першому місці.

За даними Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування, з 2015 року на Хмельниччині створено 45 об’єднаних територіальних громад.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую