ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Омолодження дерев у Хмельницькому: що роблять з обрізаним гіллям

Суспільство 2544
Дерево починають омолоджувати наприкінці осені
Дерево починають омолоджувати наприкінці осені. Фото: ілюстративне з www.alprom.org

Такі роботи проводять з пізньої осені до появи бруньок навесні.

Понад тиждень у Хмельницькому на вулиці Тернопільській комунальне підприємство по зеленому будівництву і благоустрою міста виконуватиме роботи з омолодження дерев. Як розповідає директорка підприємства Олена Мельникова, усе гілля, як і зазвичай, використають для опалювання приміщень установи.

«Під час омолодження дерево обрізається до крони. Гілля на місці спецтехнікою перебивають на щепу і привозять на підприємство, де воно і зберігається. Далі його відправляємо для опалення підприємства, також, у нас на дровах та щепах обігріваються теплиці. Якщо є звернення від громадян про виписку дров, то, по-можливості, доставляємо їм», - зазначає Олена Миколаївна.

За її словами, омолодження проводять тільки у той термін, коли це дозволено. Починають із пізньої осені, коли листя повністю обсипалось. Завершують навесні, до того часу, як з'являються бруньки.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую