ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

«Історична реконструкція на Бузі» та розгортання прапорів: як у Хмельницькому відзначатимуть День Соборності

Суспільство 1610
Заходи запланували на оглядовому майданчику Південного Бугу
Заходи запланували на оглядовому майданчику Південного Бугу. Фото: www.ukrinform.ua

Містян запрошують долучитись до святкових заходів.

У вівторок, 22 січня, у Хмельницькому з нагоди Дня Соборності України відбудеться історична реконструкція подій столітньої давнини. Влаштують дійство на оглядовому майданчику річки Південний Буг, зі сторони вулиці Кам'янецької. Як розповідає голова Молодіжної громадської ради при управлінні молоді та спорту Хмельницької міськради Анастасія Козак, містян запрошують долучитись до відзначення річниці проголошення Акту Злуки.

«22 січня 1919 року вуста Михайла Грушевського виголосили жаданий мільйонами українців Акт возз'єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Відтоді Схід та Захід разом. З цієї нагоди в обласному центрі відбудеться історична реконструкція – зачитування універсалу. Проведуть її автори театру Імені М. Старицького», - каже Анастасія Козак.

Додає, що також в ході свята організують символічний ланцюг єдності та розгорнуть найбільший стяг України в Хмельницькій області. Молодь розгорне два прапори – один безпосередньо на вкритій льодом ріці, інший на тротуарі. Усе це супроводжуватиметься виконанням гімну оркестром Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького.

Розпочнеться дійство о 15.00 годині 22 січня. Локація - міст через Південний Буг (вулиця Кам'янецька).

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую