ye-logo.v1.2

iPhone з підтримкою 5G вийде в 2019 році На правах реклами

Суспільство 3915
Фото: Cмартфон з новою опцією з'явиться швидше, ніж передбачалося.

Apple планує випустити iPhone з підтримкою 5G вже в 2019 році.

Інформація стала відомою після проведення переговорів між Apple і MediaTek. Інтернет-магазин Цифра розповість, коли очікувати iPhone з підтримкою 5G і чому Apple більше не співпрацює з Intel і Qualcomm.

5G в смартфонах Apple вже в 2019 році - чи реально?

Нещодавно Apple обговорювала питання можливості поставки 5G-модемів для майбутніх айфонів з Samsung і MediaTek. Раніше передбачалося, що Айфон 5G з'явиться в 2020 році, але оскільки Apple обговорює можливість поставок модемів від MediaTek вже зараз, цей процес прискориться і смартфон з новою опцією з'явиться швидше. Нагадаємо, що технологія в багатьох країнах ще не запущена.

У період з 2011 по 2016 роки єдиним постачальником модемів бездротового зв'язку для iPhone була компанія Qualcomm, але після конфлікту корпорацій співпраця припинилася. Останнім телефоном з модемом від Qualcomm став iPhone 7.

З 2016 по 2018 роки американська корпорація з Купертіно співпрацювала з Intel. На модемах бездротового зв'язку від Intel працює iPhone XR і інші новинки 2018 року. Більшість експертів припускали, що Apple укладе контракт з постачання 5G саме з Intel, але ресурс Reuters повідомляє, що Apple відмовляться від модемів 5G виробництва Intel через конструктивні недоліків - перегріву, і в результаті низької автономності. Якщо Apple планує випустити перший Айфон з новим стандартом зв'язку в 2019 році, Intel не встигне усунути існуючі недоліки вчасно. Тому компанії Епл довелося звернутися до МедiаТек i Самсунг

Мережі 5G передаватимуть дані ще швидше, ніж 4G, які на даний момент підтримують iPhone XS та інші смартфони компанії. Ймовірно, в майбутньому Apple сама займеться розробкою нових модемів стільникового зв'язку. У 2010 році корпорація створила продуктивний і енергоефективний чіп А, а в 2017 році вийшли Айфони з фірмовою графікою від Apple. З огляду на потенціал і ресурси компанії, створення власного модему не стане для Apple проблемою.

Що ще буде в нових iPhone 2019 і дата виходу?

Фанати Apple очікують виходу нових IPhone в вересні 2019 року, які прийдуть на зміну iPhone XS, iPhone XS Max і iPhone XR. Часто саме в першому місяці осені Apple презентує нові моделі айфонів. З чуток, нові смартфони отримають потрійну камеру, а iPhone XR замість одинарної оснастять подвійною камерою.

Ресурс BGR повідомляє, що крім 5G нові Айфони будуть підтримувати новий стандарт Wi-Fi 802.11ах, більш відомий як Wi-FI 6. Очікується збільшення швидкості з'єднання бездротового зв'язку, поліпшена продуктивність на концертах, спортивних заходах та інших місцях, де багато людей. З новим бездротовим стандартом зв'язку також збільшиться енергоефективність пристрою за рахунок зниження витрати батареї.

Очікується, що iPhone 2019 отримає більш продуктивний і енергоефективний процесор, а також акумулятор збільшеної місткості. Але всі карти розкриються тільки на офіційній презентації Apple, яку можна очікувати у вересні 2019 року.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую