ye-logo.v1.2

Полковника з Хмельниччини вербували російські спецслужби

Суспільство 2496
ФСБ вербувала полковника з Хмельниччини
ФСБ вербувала полковника з Хмельниччини. Фото: leopolis.news

Чоловіку інкримінували державну зраду.

Хмельницький міськрайонний суд звільнив від кримінальної відповідальності 55-річного полковника запасу. Як повідомляють у прес-службі суду, чоловіку інкримінували державну зраду.

«Так, судом було встановлено, що чоловік проходив військову службу в ракетній дивізії Збройних Сил України, і пізніше служив у Держприкордонслужбі. У 2015 році військовослужбовець звільнився з військової служби в запас Збройних Сил України у військовому званні «полковник запасу», - зазначають у суді.

Додають, що у вересні 2018 року чоловік поїхав до Краснодарського краю Російської Федерації що провідати матір. Прибувши до міста, телефоном отримав запрошення контррозвідки Федеральної служби безпеки Російської Федерації прийти на бесіду на вказані години за певною адресою, на що дав свою добровільну згоду.

«По прибуттю «на запрошення» співробітник відділу контррозвідки УФСБ Росії запропонував допомоги їм провести підривну діяльності на території України з метою завдання шкоди обороноздатності, державній та інформаційній безпеці України. Полковник запасу погодився. Та повернувшись на територію України чоловік проігнорував завдання, і повідомив органам державної влади України про свій зв'язок з представниками іноземної спецслужби», - зазначають у суді.

Тож керуючись нормами Кримінального кодексу України суд звільнив полковника запасу від кримінальної відповідальності та закрив кримінальне провадження.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую