ye-logo.v1.2
14 Листопада, 2019

На Хмельниччині підприємство понад десять років не платило за користування землею

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 945
У судовому порядку прокуратура вимагає стягнення до бюджету 270 тисяч гривень плати за використання землі
У судовому порядку прокуратура вимагає стягнення до бюджету 270 тисяч гривень плати за використання землі. Фото: informator.news

Справу розглядає суд.

У Дунаївцях одне із товариств з 2006 року є власником частини комплексу будівель і споруд площею близько 24 тисяч квадратних метрів. Як повідомляють у прокуратурі області, було встановлено, що за користування землею під цими спорудами підприємство понад 10 років не сплачувало коштів.

«Ще у 2010 році рішенням сесії міської ради для обслуговування вказаного нерухомого майна підприємству дали згоду на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки промисловості площею 3,4 гектара для передачі в оренду. Однак, договір оренди землекористувач уклав лише через 7 років»,- кажуть у прокуратурі.

Додають, що таким чином, через несвоєчасне оформлення договірних відносин, товариство більше десятиріччя не сплачувало кошти за користування землею. А звідси – порушення права територіальної громади, яка недоотримала дохід у вигляді орендної плати.

«За розрахунками міської ради розмір заподіяних збитків - понад 270 тисяч гривень, які землекористувач у добровільно не відшкодував. Тому прокуратура звернулась до суду з позовом про стягнення на користь Дунаєвецької міської ради вказаних коштів», - зазначають у прокуратурі.

Позов перебуває на розгляді у господарському суді Хмельницької області.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую