ye-logo.v1.2

На Ярмолинеччині будуватимуть артезіанську свердловину

Суспільство 1775
Вартість будівництва за зведеним кошторисним розрахунком складає 1 мільйон 191 тисяча гривень
Вартість будівництва за зведеним кошторисним розрахунком складає 1 мільйон 191 тисяча гривень. Фото: gromada.org.ua

В ОТГ планують від даної свердловини прокласти водогінну гілку протяжністю понад 6 кілометрів.

Восени цього року за кошти місцевого бюджету розпочнеться нове будівництво артезіанської свердловини в селі Солобківці, Ярмолинецького району.

Керуючий справами Солобковецької сільської ради Анатолій Лис розповів, що нова свердловина дасть змогу збільшити кількість видобутої води, забезпечити достатній тиск навіть на найвіддаленіших будинках населеного пункту та розширити водогінну карту для забезпечення населення найважливішим для життя – водою. 

«Вартість будівництва за зведеним кошторисним розрахунком складає 1 мільйон 191 тисяча гривень. Ми сподіваємося, що багато роботи ми виконаємо силою громади і вартість свердловини буде менша. Будівельними роботами займатиметься ПраТ «Хмельницьке БМУ №69» з Хмельницького, яке займаються будівництвом свердловин», - розповів Анатолій Миколайович.

Вже визначено попереднє місце буріння, встановлено шість нових опор електропостачання до свердловини та узгодили подальший план дій. Триває підготовка документації, як тільки вона буде готова – розпочнуться бурильні роботи.

В найближчій перспективі від даної артезіанської свердловини планується прокласти водогінну гілку протяжністю понад 6 кілометрів.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую