ye-logo.v1.2
24 Лютого, 2020

Чого чекати від 14 лютого 2019 року: прогноз нумеролога

Суспільство 1447
Ані цифри, ані гороскопи не повинні зіпсувати святковий день, якщо ви налаштовані на позитив на любов
Ані цифри, ані гороскопи не повинні зіпсувати святковий день, якщо ви налаштовані на позитив на любов. Фото: shutterstock.com

Енергія цього дня буде пробуджувати емоційний стан людини

День святого Валентина для багатьох українців став святом, який просочений любов’ю та романтикою. Закохані дарують один одному валентинки, квіти, цукерки, іграшки, повітряні кульки, влаштовують романтичні побачення та роблять пропозиції. Однак, чого очікувати від 14 лютого 2019 року з точки зору цифр ми вирішили дізнатися у нумеролога Віктора Юхимовича.

«Точні науки, такі як нумерологія, не залежать від стереотипів. Проаналізувавши цифри цього дня, характерним для нього буде напружений психоемоційний стан. Можливі різкі перепади настрою, тому дуже виручить вміння контролювати свої емоції. День закоханих в 2019 році дуже провокаційний для розриву відносин. Провокатором для напруги і нерозуміння в цей день може бути пильний аналіз слів, жестів та вчинків. Але в той же час, для багатьох пар цей день можна назвати вдалим для завершення періоду побачень і переходу в новий, більш серйозний статус», - каже Віктор Юхимович.

Також 14 лютого – день свободи, азарту і авантюризму. Тому нумеролог радить остерігатися обману і розчарувань. 

«Особливо емоційний цей день буде для тих, хто народився 14, 16 та 19 числа будь-якого місяця. Раджу відстежити події дня, записати свої спостереження і висновки. Проаналізувавши згодом записане, людина зможе побачити для себе деякі підказки», – радить фахівець.

Енергія цього дня, на думку нумеролога, буде пробуджувати емоційний стан людини. Однак, він повинен бути направлений на прояв почуттів та підтримку свого партнера. В цей день не варто планувати щось серйозне, однак пасивність теж не приймається. Варто вибирати «золоту середину».

«14 лютого цього року буде більш залежати від жінок, чим від чоловіків. Саме тому, що жінки є берегинями сімейного вогнища, саме вони зможуть в цей день створювати атмосферу любові та взаєморозуміння. Як жінка буде реагувати на вчинки та слова чоловіків, так і розвиватиметься цей день. Всі справи 14 лютого можна не вирішувати, а лише обдумувати. Ніяких швидкоплинних рішень не варто робити, адже вони приречені на провал. Найкраще в цей день надати перевагу подорожам. Чим більше позитивної енергії ви віддаватимете, чим більше отримаєте взамін», – каже Віктор Юхимович.

Однак пам’ятайте, що ані цифри, ані гороскопи не повинні зіпсувати святковий день, якщо ви налаштовані на позитив на любов. Діліться своїми почуттями з своїми коханими і вони обов’язково будуть взаємними!

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую