ye-logo.v1.2

Чия Грузевиця: що кажуть в Чорноострівській селищній раді після рішення хмельницьких депутатів

Суспільство 6891
Петиція, яку розглянули депутати Хмельницької міської ради, стосується мікрорайону, який забудований житловими будинками
Петиція, яку розглянули депутати Хмельницької міської ради, стосується мікрорайону, який забудований житловими будинками. Фото: з архіву автора

Хмельницька міська рада підтримала петицію щодо включення в межі міста житлового масиву «Грузевиця-2» Чорноострівської селищної ради.

Електронну петицію подали ще у вересні минулого року. У ній зазначається, що в мікрорайоні Грузевиця-2 проживають переважно молоді сім’ї з дітьми, які навчаються та працюють у місті Хмельницький. Через те, що проживають вони на території Чорноострівської селищної ради, а працюють у місті та діти їхні відвідують міські школи і садочки, це створює незручність та спонукає молоді сім’ї не реєструватися за місцем проживання.

На сесії Хмельницької міської ради 13 лютого підтримали петицію та вирішили звернутися до Чорноострівської селищної ради з пропозицією врахувати питання включення в межі міста Хмельницького житлового масиву «Грузевиця-2» при погодженні містобудівної та землевпорядної документації. Але поки що у Чорноострівській селищній ради офіційно не розглядали жодного документу.

«Ми знаємо про ситуацію із мікрорайоном Грузевиця-2 і це логічно, що вони хочуть бути частиною міста. Але офіційно ніхто документів не розглядав. Поки що це питання у процесі перемовин, а остаточне рішення буде за депутатським корпусом. Розглядати різні варіанти ми будемо під час сесії», – прокоментував голова Чорноострівської селищної ради Михайло Дзісь.

За словами заступника Хмельницького міського голови Андрія Бондаренка, перемовини йдуть уже тривалий час і звернення до Чорноострівської селищної ради про погодження генплану міста з урахуванням у ньому частини території селищної ради було.

«У нашому новому генплані включена частина Грузевиці. Але на сьогодні проект генплану ще не погоджений Чорноострівською селищною радою. Ми зараз над цим працюємо і плануємо бути на черговій сесії селищної ради для обговорення цього питання із депутатами», – каже Андрій Бондаренко.

Як повідомив сайту «Є» директор департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Хмельницької міської ради Олександр Чорнієвич, поки що йдеться орієнтовно про вісім гектарів території, яка розташована поблизу ПАТ «Хмельницькгаз» і вже забудована житловими будинками.
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую