ye-logo.v1.2

Екс-курсант з Старокостянтинова відшкодує військовому ВУЗу 30 тисяч гривень

Суспільство 3310
Молодий чоловік добровільно не хотів відшкодувати гроші
Молодий чоловік добровільно не хотів відшкодувати гроші. Фото: ілюстрація terfinance.it

Студет не хотів вчитися, а тепер має відшкодувати витрати на утримання.

Старокостянтинівський районний суд стягнув з колишнього курсанта на користь одного з військових університетів майже 30 тисяч гривень.

Як повідомляють у прес-службі апеляційного суду, у липні 2017 року житель Старокостянтинова уклав договір з Міністерством оборони України про проходження навчання у Харківському Національному університеті Повітряних сил імені І. Кожедуба. Проте вже через три місяці курсант заявив про своє небажання продовжувати навчання і у листопаді того ж року контракт з ним було достроково розірвано. Попри законодавчо передбачене у цьому випадку відшкодування витрат на навчання, молодий чоловік добровільно цього не зробив. Тому, як зазначають у прес-службі, прокурор звернувся до суду.

«Відповідно частини 10 статті 25 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» курсанти та слухачі в разі дострокового розірвання контракту через небажання продовжувати навчання … відшкодовують Міністерству оборони України та іншим центральним органам виконавчої влади, яким підпорядковані ці навчальні заклади, витрати, пов’язані з їх утриманням у вищому навчальному закладі, відповідно до порядку і норм, встановлених Кабінетом Міністрів України», – ідеться у рішенні.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую