ye-logo.v1.2
17 Вересня, 2019

У Старокостянтинові готують броньовані автомобілі для морських піхотинців

Олександр НІКІТІН Суспільство 2453
У 2018 році особовий склад бази зі Старокостянтинова відправив до Збройних Сил України близько тисячі одиниць військової автотехніки
У 2018 році особовий склад бази зі Старокостянтинова відправив до Збройних Сил України близько тисячі одиниць військової автотехніки. Фото: mil.gov.ua

Цього року особовий склад бази вже відправив понад півсотні зразків автомобільної техніки до Збройних Сил України.

Центральна автомобільна база зберігання та ремонту, що в Старокостянтинові, забезпечує військовою автомобільною технікою та автомобільним майном чи не усі військові частини Збройних Сил України. «Цього року особовий склад бази відправив понад півсотні зразків автомобільної техніки до Збройних Сил. Це нові, сучасні та потужні КРАЗи і МАЗи, автомобілі радянського виробництва, які пройшли ремонт і відновлення», - повідомили в Міністерстві оборони України.

«Наразі група військовослужбовців відділу зберігання готує до передачі морським піхотинцям ВМС півтора десятка броньованих автомобілів «Варта». Ця сучасна техніка вкрай необхідна на передовій. Її обслуговування та експлуатація потребують значної кваліфікації, тож під час передачі намагаємось детально інструктувати та роз’яснювати водіям особливості експлуатації цієї потужної броньованої техніки», - слова заступника командира - головного інженера бази Назарія Гарбарця наводять у Міноборони.

В цеху регламенту автомобільної та спеціальної техніки, ремонтники «реанімують» броньовані тягачі МТЛБ-АТ, які декілька днів тому надійшли з бойових частин, особовий склад яких виконував завдання на Сході України.

У Міноборони зазначають, що минулого року особовий склад бази відправив до Збройних Сил України близько тисячі одиниць автомобільної техніки.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую