ye-logo.v1.2

Родина Героя Небесної Сотні Артема Мазура отримала квартиру в Хмельницькому

Суспільство 4351
Ордер на квартиру вручили матері загиблого Героя Небесної Сотні
Ордер на квартиру вручили матері загиблого Героя Небесної Сотні. Фото: автора

Також ордер на квартиру вручили учаснику АТО, хмельничанину Вадиму Абрамову.

Вчора, 20 лютого, у День вшанування загиблих учасників Революції Гідності, у Хмельницькому вручили ордери на квартири двом героям України. Нове житло отримав учасник російсько-української війни на Сході, батько п’ятьох дітей Вадим Абрамов і родина загиблого на Майдані Артема Мазура. Ордер на квартиру вручили матері Героя Небесної Сотні Світлані Мазур.

«17 лютого я постійно переглядаю відео з Маріїнського парку, з ночі, найпекельнішої на Майдані. Я дуже часто потрапляю на відео, в якому є наш земляк Артем Мазур. Молодий хлопець, з яким ми зустрілися колись в Жовтневому палаці. Хороший, позитивний хлопець, який пішов боротися за права усіх нас, пішов захищати Україну, - сказав під час вручення ордеру міський голова Олександр Симчишин. - Щороку я приїжджав до родини Артема, ми спілкувалися. У них величезна багатодітна родина, такий собі справжній український вулик. Я дуже хотів, щоб цього року в них вже було нове помешкання».


Вадим Абрамов, маючи п’ятьох дітей, пішов воювати

Нагадаємо, 26-річний Артем Мазур був важко поранений під час сутичок із «Беркутом» 18 лютого 2014 року у Маріїнському парку. З того дня він лежав у комі в столичній лікарні, а 3 березня його не стало. Хмельницький попрощався з Артемом Мазуром 5 березня. Тисячі людей зі слізьми на очах, квітами з чорними стрічками і німою тишею провели Героя Небесної Сотні. Пізніше У Хмельницькому відкрили меморіальну дошку Герою Небесної сотні Артемові Мазуру і посмертно присвоїли звання «Почесний громадянин міста Хмельницького».

Також вчора кількох хмельничан, учасників російсько-української війни та майданівців, які отримали поранення під час Революції Гідності, нагородили відзнакою міського голови «Воля і мужність».

 Захисники України 20 лютого отримали відзнаки

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую