ye-logo.v1.2
24 Лютого, 2020

Хмельницькому нададуть міжнародну допомогу в протидії корупції

Суспільство 1286
Проект покликаний сприяти систематичним та ефективним урядовим антикорупційним комунікаціям та зниження толерантності до корупції в суспільстві.
Проект покликаний сприяти систематичним та ефективним урядовим антикорупційним комунікаціям та зниження толерантності до корупції в суспільстві.. Фото: автора

Боротись з корупцією хмельничанам допоможуть американці.

Хмельницький долучився до проекту "Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні "ВзаємоДія" . Сьогодні, 22 лютого, був підписаний Меморандум про співпрацю між Хмельницькою міською та Management Systems International щодо надання міжнародної технічної допомоги. Завдяки реалізації проекту в місті, планують знизити корупційні ризики та зменшити будь-які корупційні прояви.

«Приблизо місяць тому ми мали зустріч з активістами, які задіяні в частині антикорупційної політики. Отримали пропозицію, аби Хмельницький долучився до проекту і покращив ситуацію з протидією корупції на місцевому рівні, - сказав міський голова Олександр Симчишин. - Ми максимально зацікавлені в тому, щоб боротися з можливими корупційними ризиками. Ми створили сервіси, де немає контакту людини з чиновником, прийняли положення та інші нормативні документи, які визначають однакові правила для всіх».

Крім Хмельницького, до проекту долучилися також органи місцевого самоврядування міст Мукачеве, Дрогобич, Покров, Первомайськ і Сумська ОДА. Проект покликаний сприяти систематичним та ефективним урядовим антикорупційним комунікаціям та зниженню толерантності до корупції в суспільстві.

«USAID» розробило спеціальну методику, яка використовувалася в багатьох інших країнах. Ми її адаптували під українське законодавство. На першій стадії ми будемо оцінувати виконком, як організацію. Там є 10 вимірів, які стосуються запобігання корупції. Грунтуючись на цій оцінці, ми будемо бачити повну картину. Тоді вже виробимо рекомендації, а надалі будемо допомагати в реалізації цих рекомендацій», - зазначив старший радник з антикорупційних питань Проекту Ігор Осика.

Як зазначив керівник проекту «Management Systems International» Лоренс Хелд, в першу чергу мають бути прийняті рамки співпраці.

Довідково: програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка організацій –лідерів у боротьбі з корупцією в Україні» започаткована у червні 2017 року. Метою програми є зменшення рівня корупції в Україні та підвищення підзвітності і прозорості Уряду України. У рамках програми буде надано допомогу спеціалізованим державним органам влади відповідальних за запобігання корупції, а також іншим міністерствам та установам для зменшення можливостей корупційних діянь у їхніх організаціях. Крім того програма буде підтримувати неурядові організації в просвітницькій діяльності, громадському контролі та розбудові активної позиції громадян щодо нетерпимості до корупції.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую