ye-logo.v1.2

Волонтер з Хмельниччини вирушив до принцеси Румунії, щоб передати «Книгу добра»

Суспільство 3169
Артема разом з іншими дітьми запросили до Румунії відвідати бал та урочисто передати книгу принцесі Маргариті
Артема разом з іншими дітьми запросили до Румунії відвідати бал та урочисто передати книгу принцесі Маргариті. Фото: з фейсбуку

На балу, організованому принцесою, він виконає власну авторську пісню.

Артем Харченко зі Старокостянтинова, співак, волонтер та хлопчик, який поборов важку хворобу, сьогодні вирушив до Румунії. У складі української делегації він передасть «Книгу добра» принцесі Румунії Маргариті.

До книги, яку презентуватимуть принцесі, увійшли 50 реальних історій з життя українців. 

«Історія боротьби за життя Артема та його підтримки захисників на Сході також вписана до цієї «Книги добра». Тож його разом з іншими дітьми запросили до Румунії відвідати бал та урочисто передати книгу принцесі Маргариті. Також Артем на балу виконає свою авторську пісню. Як відомо, «Книги добра» передадуть до 50 країн світу. Наразі один примірник уже подарували Ватикану. Другий примірник саме зараз прямує до Румунії. Ми переконані, що цей унікальний проект краще за будь-яку дипломатію розкаже світу про Україну», - розповіла сайту «Є» мама Артема Наталя Харченко.

«Книга добра» - міжнародний соціальний проект, який об'єднав тисячі дітей і дорослих з метою пошуку унікальних історій про добро в усіх його проявах. Проект стартував під патронатом Президента за підтримка Міністерства закордонних справ, Міністерства закордонних справ Естонії, Міністерства людських ресурсів Угорщини, Посольства Угорщини в Україні. На першому етапі проекту діти та дорослі з усіх регіонів України писали реальні історії. На адресу організаторів проекту надійшло тоді понад 3 тисяч історій про добрі, мудрі вчинки безкорисливих людей з чуйним серцем і хорошими помислами. Відтак 50 з них увійшли до «Книги добра».

Цікаво, що книгу виготовляли у Центрі української культури в Таллінні. Її друкували на спеціальному папері, який може зберігатися більше тисячі років. Папір виготовляли за стародавньою технологією з бавовни (використовували навіть шматочки одягу тих, хто писав історії до книги) і сушених трав. На кожну сторінку створили окреме кліше, де вивели історії про добро каліграфічним почерком. Таким чином виготовлено 100 ексклюзивних екземплярів книги.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую