ye-logo.v1.2
22 Листопада, 2019

У Кам'янці-Подільському зникла дитина. Її швидко знайшли

Олександр НІКІТІН Суспільство 1022
Дитину швидко розшукали
Дитину швидко розшукали. Фото: brunch.co.kr

Хлопчик вирішив погратися з другом.

Вчора, 26 лютого, в Кам’янці-Подільському сталася, на перший погляд, надзвичайна подія. До поліції звернулась місцева жителька із повідомленням про те, що її 10-річний син вийшов зі школи та не повернувся додому.

«На розшук хлопчика негайно було орієнтовано увесь особовий склад відділу поліції. Протягом 30 хвилин поліцейські знайшли зниклу дитину на одній із вулиць міста та доставили додому, - повідомили в Кам'янець-Подільському відділі поліції. - Хлопчик розповів, що після занять пішов проводжати товариша додому та вони вирішили погратися на вулиці, однак матір про це не повідомив».

Правоохоронці ж звертаються до батьків, щоб ті пояснювали своїм дітям, що необхідно завжди повідомляти їм місце свого знаходження. «Якщо є можливість - забирайте дітей зі школи, пояснюйте дітям, що самостійно гуляти на вулиці у темно пору доби небезпечно», - зауважують у поліції. Та нагадують, що діти віком до 16 років після 22.00 години мають перебувати вдома, діти віком від 16 до 18 років після 23.00 години. У разі недотримання норм чинного законодавства батьки будуть притягнуті до адміністративної відповідальності у порядку статті 184 КУпАП.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую