ye-logo.v1.2
19 Вересня, 2020

Прогноз погоди на березень: що кажуть синоптики

Суспільство 4488

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Астрономчіна весна прийде не одразу.

Майже весь березень буде прохолодним, з дощами і нічними заморозками. Таку погоду на перший календарний місяць весни прогнозують синоптики.

Першого тижня березня очікують нічні морози, а вдень - мокрий сніг з дощем. Наприкінці тижня температура може досягати +10 градусів за Цельсієм.

Починаючи з другого тижня місяця, повітря прогріється до +9 ... +11 градусів за Цельсієм. Нічні заморозки можливі, але вони відступатимуть. Утім прогнозують дощі.

Натомість третій тиждень березня , як пише «Метеопрог», обіцяє бути сонячним та теплим. Адже з 21 березня настає астрономічна весна. Опади будуть короткочасними і незначними. Температура повітря сягатиме 12 градусів вище нуля.

Наприкінці березня дощі повернуться. Але ненадовго. Та й теплі дні стануть вже нормою. Прогнозують до +10 градусів. А перед приходом квітня може бути і 15 градусів із позначкою плюс.

А ось народний синоптик Леонід Горбань прогнозує, що перші сім-десять днів березня будуть морозними - до 10 градусів нижче нуля. У другій декаді першого весняного місяця очікується потепління до +2… +5 градусів, також ймовірні невеликі снігопади та дощі. «На початку третьої декади на кілька днів трохи похолодає (до 2 градусів морозу) і випаде сніг. До середини декади очікується стійке потепління до +5… +7 градусів. І суха погода - до кінця місяця», - слова Горбаня наводять «Факти».

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую