ye-logo.v1.2
18 Серпня, 2019

Жителі Славути можуть залишитися без тепла

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 985
Місто заборгувало за газ понад 7 мільйонів гривень
Місто заборгувало за газ понад 7 мільйонів гривень. Фото: obozrevatel.com

Місто заборгувало за газ понад 7 мільйонів гривень.

До КП «Славутське житлово-комунальне об’єднання» надійшло звернення від ПАТ «Хмельницькгаз», в якому вказується вимога щодо призупинення з 1 березня роботи котелень міста у зв’язку із проведенням не повних розрахунків за газ за договірними зобов’язаннями.

«Ми отримали даного листа і розуміємо, що причиною цього є заборгованість держави перед підприємством через різницю в тарифах у розмірі 13 мільйонів гривень. Окрім цього ми маємо несвоєчасні розрахунки по субсидіям, які в сукупності із заборгованістю населення за спожиті послуги становлять 7 мільйонів гривень», - каже міський голова Славути Василь Сидор.

Мер також розповів, що сьогодні вони направили звернення до Кабінету Міністрів України, Голови Хмельницької ОДА, ПАТ «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України», Славутського відділення ПАТ «Хмельницькгаз» щодо недопущення припинення подачі газу та негайного погашення заборгованості держави перед КП «Славутське ЖКО».

«Сподіваємося, що нам підтвердять ліміти газу і місто не буде відключене від тепла. Якщо це станеться, майже у 15 тисяч жителів Славути завершиться опалювальний сезон за півтора місяця до встановленого терміну», - каже Василь Сидор.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую